PASLAUGOS

KONSULTACIJOS. Mes teikiame nemokamas konsultacijas namų savininkams, statybininkams, architektams ir visiems, kam kyla klausimų dėl aliuminio konstrukcijų gamybos ir montavimo. Mūsų ilgametė patirtis leidžia dalintis patirtimi ir patikrintomis žiniomis. Mes įsigilinsime į jūsų projektą, nesvarbu, ar tai "piešinys ant servetėlės", ar profesionali vizualizacija, mes galėsime įvertinti jūsų idėją bei pasiūlyti aukštos kokybės optimalų sprendimą.

VIZUALIZACIJA. Graži vizualizacija yra raktas norint pritraukti investuotojus ir pirkėjus. Vizualizacijos suteikia galimybę iš anksto pamatyti rezultatą, išsamiai jį įvertinti ir laiku atlikti reikiamus koregavimus.

Vizualizacijos gali būti labai skirtingos - nuo paprastos schemos iki fotografiškai tikslaus sprendimo, įmontuoto į aplinką, turinčios natūralią šviesą. Įvairūs spalvų variantai gali būti skirtingi, tiek su matmenimis, tiek be jų.

Geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti.

GAMYBA. Mes visada stengiamės geriausiai ir tiksliausiai įvykdyti klientų užsakymus. Norėdami tai padaryti, tobuliname savo gamybos įrenginius, investuojame į naują įrangą ir technologijas.

Sertifikuotos medžiagos, aukšti kokybės standartai ir nusistovėję procesai visoje gamybos grandinėje leidžia mums gaminti aukštos kokybės ir patikimus produktus. Klientai ypač vertina mus už tikslumą, kokybę ir greitį.

MONTAVIMAS. Montavimas yra sudėtinga užduotis, kurią reikia patikėti specialistams. Įmonėje dirba kelios aukštos kvalifikacijos specialistų komandos, turinčios ilgametę patirtį.

Atliekame sudėtingus durų ir langų keitimo, taip pat statybos, montavimo ir izoliacijos darbus. Tinkamas montavimas, sureguliavimas ir paleidimas garantuoja patikimumą ir ilgalaikį statybinių konstrukcijų veikimą.

PRIEŽIŪRA. Bet kokia konstrukcija turi būti periodiškai prižiūrima. Savalaikė profilaktinė priežiūra ir remontas užtikrina patikimumą ir ilgą tarnavimo laiką. Prevencija, smulkus remontas, montavimas / išmontavimas ir kita veikla suteiks šimtaprocentinę grąžą iš savo objektų.

Mes siūlome racionalius modernizacijos sprendimus. Mes suteiksime fasadų konstrukcijoms stabilumą, sandarumą, šilumos ir garso izoliaciją. Po modernizacijos net seni pastatai bus patikimi, patogūs ir patvarūs.APIE MUS (LT) PASLAUGOSPRODUKTAIPROJEKTAI KARJERAKONTAKTAI
ALFESTUS, UABSerbentų g. 100, LT-78136 ŠiauliaiĮmonės kodas 304943396PVM kodas LT100011982711+370 41 500270info@alfestus.lt